Asutatud 1875
22. aprill 2019KOOLIST  |  ÕPPETöö  |  INIMESED  |  HUVITEGEVUS  |  UUDISED
ÕPPETöö  
» Õppetöö kalender
» Tunniplaan
» Päevakava
» Konsultatsioonide ajad
» Vastuvõtuajad
» Eksamite info
» Hindamise kord
» Kodukord
» Õppekava
» Õppekasvatustöö eesmärgid
» Õppetugisüsteemid
» Õppenõukogu
» Arvutiklass
» Raamatukogu
» Õppematerjalid
» Viited
KONSULTATSIOONIDE AJAD
Hetkel on nimekiri tühi!
Konsultatsioonide ajad 2018/2019
ÕPETAJATE KONSULTATSIOONIDE JA JÄRELVASTAMISTE AJAD
Konsultatsioon Järelvastamine
1. Alu, Eve N 15.10-16.30 R 14.15-16.00
2. Arva, Riina E 14.20-15.05 K 14.20-15.05
3. Amor, Hilja E 14.15-15.00 E 14.15-15.00
4. Heinla, Silva Väikeklass
5. Heindla, Signe E 13.30-14.15 T 13.30-14.15
6. Jakobson, Joanna T 15.05-16.00 N 15.05-16.00
7. Joa, Elmo Direktor
8. Joa, Tuuli T 15.10-16.00 N 15.00-16.00
9. Jõffert, Aive R 13.30-14.15 R 13.40-14.15
10. Kaas, Tage E 13.30-14.15 K 14.20-15.05
11. Keerd, Agita Direktori asetäitja tugimeetmete alal
12. Killing, Kadri E 15.10-16.00 T 15.10-16.00
13. Kimmel, Mart T 15.10-16.00 N 15.10-16.00

14. Koppel, Kersti T 14.20-15.05 K 14.20-15.05
15. Kraavi, Indrek T 15.10-16.00 K 15.10-16.00
16. Kronberg, Urve Logopeed
17. Kruk, Marika Õppealajuhataja
E 15.00-16.00 K 14.15-15.00
18. Kõiv, Deivi Eripedagoog
T 14.15-15.00 K 14.15-15.00
19. Liiv, Jane K 14.20 N 14.00-16.00
20. Mei, Kristin T 13.30-14.15 K 13.30-14.15
21. Mekk, Kadri Huvijuht
22. Mihhels, Milvi E 14.20-15.00 K 14.20-15.00
23. Männik, Merike K 13.30-14.15 N 13.30-14.15
24. Neiman, Kristiin E 15.00-16.00 K 14.15-15.00
25. Ornefeldt, Kelly E 13.30-14.15 K 13.30-14.15
26. Pašina, Marina E 14.15-15.00 E 15.00-15.45
27. Pentma, Kairi K 14.15-15.00 R 14.15-15.00
28. Popp, Eve K-R 8.00-8.20 K-R 8.00-8.20
29. Päästel, Kadri E 13.30-14.15 T 13.30-14.15
30. Rahu, Kaie N 13.30-14.15 N 13.30-14.15
31. Randväli, Kersti T,N 8.00-8.20 R 15.10-16.00
32. Rikk, Margus T 15.10-16.00 T 15.10-16.00
33. Rondo, Mari-Liis N 14.15-15.00 N 14.15-15.00
34. Rähmonen,Angela K 14.15-15.00 N 13.30-14.15
35. Siimer, Leelia N 14.15-15.00 R 14.15-15.00
36. Šubarina, Aino - -
37. Talts, Annemai K 13.30-14.15 K 14.20-15.05
38. Taveter Anu E 13.30-14.15 E 13.30-14.15
39. Tiits, Tõiv E 14.20-15.00 E 14.20-15.00
40. Tomson, Kairi E 14.20-15.00 T 14.20-15.00
41. Uibu, Aniita N 14.00-15.00 N 14.00-15.00
42. Vainu, Aive E 13.30-14.15 N 13.30-14.15
43. Übner, Monika E 15.10-16.00 E 15.10-16.00

  UUDIS
Spordi- ja tervisenädal
[08.04.2019 10:29]
Spordi- ja tervisenädal sai...
  INTRANET
Uus grupitöökeskkond kooli töötajatele:
»  Postkast
»  Kalender
 
Kasutajanimi:  
Parool:  
Stuudium
NuriRääma
NordPlus
KiVa
Rääma Kool Facebookis
Raba 3Telefon.: (+372) 4437945E-post:kool[ät]raama.eeReg nr. 75000229
Pärnu, 80010Faks: (+372) 4437615Koolitusluba: HM1607HM (28.06.2001)