Koolielu

Huviringid


Ringi nimi

Juhendaja nimi

Aeg

Koht

Pallimängud

Indrek Kraavi

T 15.05 - 16.30

Võimla

Viisikoor

Kaie Rahu

E 14.20 - 15.00

K 14.20 - 15.00

Saal

Klass 122

Digiring 4c

Kelly Ornefeldt

N 12.35 - 13.20

Arvutiklass

Kirjandusklubi III kooliastmele

Tiina Niin

T 15.05 - 16.35

Klass 125

Rahvatants 2c

Ulla Helin-Mengel

T 5. tund ja 

N 6. tund

aula

Rahvatants 6c

Ulla Helin-Mengel

N 7. tund

aula

Pärimustants

Ulla Helin-Mengel

T 6. tund

aula

Poistetants

Ulla Helin-Mengel

E 8. tund

aula

Neidude rühm

Ulla Helin-Mengel

N 8. tund

aula

Võimlemine

Ulla Helin-Mengel

K 16.00 - 17.00

aula

Digiring 3a

Annemai Talts

T 13.30 - 14.15

Arvutiklass

Digiring 3c

Andra Pärnamets

E 12.35 - 13.20

Arvutiklass

Pillikoor

Aino Šubarina

T 5. tund

02

Pillikoor

Aino Šubarina

T 7. tund

aula

Pillikoor

Aino Šubarina

T 8. tund

aula

Pillikoor

Aino Šubarina

K 7. tund

aula

Plaatpillid

Aino Šubarina

T 6. tund

02

Plokkflööt

Aino Šubarina

K 6. tund

aula

Suusaring 2.-3.kl

Anu Taveter

E ja N

6. tund

Kooli staadion

Suusaring 3.-5.kl

Anu Taveter

E ja N

7. tund

Kooli staadion

Digiring 4a

Kadri Päästel T 12.35 - 13.20 Arvutiklass

Digiring 2b 

Aive Vainu N 13.30 - 14.15 Arvutiklass
Digiring 2a Leelia Siimer E 13.30 - 14.15

Arvutiklass

Digiring 5d Aive Jõffert

E 9.20 - 10.05 

K 12.35 - 13.20

Arvutiklass

Digiring 1a Kairi Tomson T 12.35 - 13.20

Arvutiklass/215

Digiring 1b Signe Heindla K 12.35 - 13.20

Arvutiklass/218

Digiring 3b Anu Kaljuvee N 9.20 - 10.05

Arvutiklass

Digiring 4b Merike Männik N 12.35 - 13.20 Arvutiklass
Ringi nimi

Juhendaja nimi

Aeg

Koht

Pallimängud

Indrek Kraavi

T 15.05 - 16.30

Võimla

Viisikoor

Kaie Rahu

E 14.20 - 15.00

K 14.20 - 15.00

Saal

Klass 122

Digiring 4c

Kelly Ornefeldt

N 12.35 - 13.20

Arvutiklass

Kirjandusklubi III kooliastmele

Tiina Niin

T 15.05 - 16.35

Klass 125

Rahvatants 2c

Ulla Helin-Mengel

T 5. tund ja 

N 6. tund

aula

Rahvatants 6c

Ulla Helin-Mengel

N 7. tund

aula

Pärimustants

Ulla Helin-Mengel

T 6. tund

aula

Poistetants

Ulla Helin-Mengel

E 8. tund

aula

Neidude rühm

Ulla Helin-Mengel

N 8. tund

aula

Võimlemine

Ulla Helin-Mengel

K 16.00 - 17.00

aula

Digiring 3a

Annemai Talts

T 13.30 - 14.15

Arvutiklass

Digiring 3c

Andra Pärnamets

E 12.35 - 13.20

Arvutiklass

Pillikoor

Aino Šubarina

T 5. tund

02

Pillikoor

Aino Šubarina

T 7. tund

aula

Pillikoor

Aino Šubarina

T 8. tund

aula

Pillikoor

Aino Šubarina

K 7. tund

aula

Plaatpillid

Aino Šubarina

T 6. tund

02

Plokkflööt

Aino Šubarina

K 6. tund

aula

Suusaring 2.-3.kl

Anu Taveter

E ja N

6. tund

Kooli staadion

Suusaring 3.-5.kl

Anu Taveter

E ja N

7. tund

Kooli staadion

Digiring 4a

Kadri Päästel T 12.35 - 13.20 Arvutiklass

Digiring 2b 

Aive Vainu N 13.30 - 14.15 Arvutiklass
Digiring 2a Leelia Siimer E 13.30 - 14.15

Arvutiklass

Digiring 5d Aive Jõffert

E 9.20 - 10.05 

K 12.35 - 13.20

Arvutiklass

Digiring 1a Kairi Tomson T 12.35 - 13.20

Arvutiklass/215

Digiring 1b Signe Heindla K 12.35 - 13.20

Arvutiklass/218

Digiring 3b Anu Kaljuvee N 9.20 - 10.05

Arvutiklass

Digiring 4b Merike Männik N 12.35 - 13.20 Arvutiklass