Koolielu

Tugisüsteemid


Tugisüsteemi spetsialistid

Direktori asetäitja tugimeetmete alal, HEV koordinaator Agita Keerd
Tööaeg: E-R 8.00-16.00
agita@raama.ee
tel 4437971

Eripedagoog Margit Trink
Tööaeg: E-N 8.00-16.00
margitt@raama.ee

Eripedagoog Deivi Kõiv
Tööaeg: T-R 8.00-16.00
deivi@raama.ee

Abiõpetaja Anna Raud
Tööaeg: E-R 8.00-16.00
anna@raama.ee

Abiõpetaja Liisi Saare
Tööaeg: E-R 8.00-16.00
liisi@raama.ee

Sotsiaalnõustaja Kristiin Neiman
Tööaeg koolis:
E 8.00-12.00
T 8.00-13.00
K 8.00-15.00
N 8.00-13.00
R 8.00-14.00
Tööaeg Pärnu Õppenõustamiskeskuses
E 12.30-17.00
N 13.30-17.30
kristiin@raama.ee, kristiin@onk.ee 
tel. 56925340

Psühholoogiline nõustaja Margot Videse
Tööaeg koolis
E 8.00-14.00
T 8.00-12.00
K 8.00-15.00
N 8.00-13.00
R 8.00-13.30
Tööaeg Pärnu Õppenõustamiskeskuses:
T 12.30-17.00
N 13.30-17.00
margot@raama.eemargot@onk.ee
tel. 56927233

 

 

 

Pärnumaa Rajaleidja

 

Ava dokument: HEV õpilaste toetamine Pärnu Rääma Põhikoolis

Tugisüsteemi spetsialistid

Direktori asetäitja tugimeetmete alal, HEV koordinaator Agita Keerd
Tööaeg: E-R 8.00-16.00
agita@raama.ee
tel 4437971

Eripedagoog Margit Trink
Tööaeg: E-N 8.00-16.00
margitt@raama.ee

Eripedagoog Deivi Kõiv
Tööaeg: T-R 8.00-16.00
deivi@raama.ee

Abiõpetaja Anna Raud
Tööaeg: E-R 8.00-16.00
anna@raama.ee

Abiõpetaja Liisi Saare
Tööaeg: E-R 8.00-16.00
liisi@raama.ee

Sotsiaalnõustaja Kristiin Neiman
Tööaeg koolis:
E 8.00-12.00
T 8.00-13.00
K 8.00-15.00
N 8.00-13.00
R 8.00-14.00
Tööaeg Pärnu Õppenõustamiskeskuses
E 12.30-17.00
N 13.30-17.30
kristiin@raama.ee, kristiin@onk.ee 
tel. 56925340

Psühholoogiline nõustaja Margot Videse
Tööaeg koolis
E 8.00-14.00
T 8.00-12.00
K 8.00-15.00
N 8.00-13.00
R 8.00-13.30
Tööaeg Pärnu Õppenõustamiskeskuses:
T 12.30-17.00
N 13.30-17.00
margot@raama.eemargot@onk.ee
tel. 56927233

 

 

 

Pärnumaa Rajaleidja

 

Ava dokument: HEV õpilaste toetamine Pärnu Rääma Põhikoolis