Koolielu

Tugisüsteemid


Tugisüsteemi spetsialistide tööajad

Direktori asetäitja tugimeetmete alal, HEV koordinaator Agita Keerd
Tööaeg: E-R 8.00-16.00
agita@raama.ee
tel 4437971

Eripedagoog Deivi Kõiv
Tööaeg: T-R 8.00-16.00
deivi@raama.ee

Eripedagoog Liisi Saare
Tööaeg: E-R 8.00-16.00
liisi@raama.ee

Eripedagoog Margit Trink
Tööaeg: T-R 8.00-16.00
margitt@raama.ee

Abiõpetaja Anne Kõlvart
Tööaeg: E-R 8.00-16.00
annek@raama.ee

Sotsiaalnõustaja Miret Raadik
Tööaeg koolis:
E 8:00 - 13:00
T 8:00 - 12:00
K 8:00 - 16:00
N 8:00 - 12:00
R 8:00 - 13:00
Tööaeg Pärnu Õppenõustamiskeskuses
T 12:00 - 16:00
N: 12:00 - 17:00
miret@raama.ee, miret.raadik@onk.parnu.ee
tel. 5692 5340

Kooli psühholoogiline nõustaja Margot Videse
Tööaeg koolis
E 8.00-14.00
T 8.00-12.00
K 8.00-14.00
N 8.00-12.30
R 8.00-13.00
Tööaeg Pärnu Õppenõustamiskeskuses:
T 12.30-16.30
N 13.00-17.00
margot@raama.eemargot@onk.ee
tel. 56927233

Tugisüsteemi spetsialistide tööajad

Direktori asetäitja tugimeetmete alal, HEV koordinaator Agita Keerd
Tööaeg: E-R 8.00-16.00
agita@raama.ee
tel 4437971

Eripedagoog Deivi Kõiv
Tööaeg: T-R 8.00-16.00
deivi@raama.ee

Eripedagoog Liisi Saare
Tööaeg: E-R 8.00-16.00
liisi@raama.ee

Eripedagoog Margit Trink
Tööaeg: T-R 8.00-16.00
margitt@raama.ee

Abiõpetaja Anne Kõlvart
Tööaeg: E-R 8.00-16.00
annek@raama.ee

Sotsiaalnõustaja Miret Raadik
Tööaeg koolis:
E 8:00 - 13:00
T 8:00 - 12:00
K 8:00 - 16:00
N 8:00 - 12:00
R 8:00 - 13:00
Tööaeg Pärnu Õppenõustamiskeskuses
T 12:00 - 16:00
N: 12:00 - 17:00
miret@raama.ee, miret.raadik@onk.parnu.ee
tel. 5692 5340

Kooli psühholoogiline nõustaja Margot Videse
Tööaeg koolis
E 8.00-14.00
T 8.00-12.00
K 8.00-14.00
N 8.00-12.30
R 8.00-13.00
Tööaeg Pärnu Õppenõustamiskeskuses:
T 12.30-16.30
N 13.00-17.00
margot@raama.eemargot@onk.ee
tel. 56927233