Meie koolist

Õpilasesindus


 

Õpilasesindus on ühendus, mis annab õpilastele õiguse esindada ja kaitsta oma kaasõpilasi nii koolis kui ka kooliväliselt.

 

Siin nad on 32 Rääma õpilasesinduse liiget õppeaastal 2020/2021:

1. Rihard Järvesaar 9.klass (president)

2. Delia Lilienthal 9. klass (asepresident)

3. Sten Kregor Hallimäe 9. klass

4. Keriti Jugala 9. klass

5. Kristian Sander Keso 9. klass 

6. Kristel Jõgi 9. klass

7. Arnika Ojala 9. klass

8. Meriliis Saal 9. klass

9. Karin Pelt 9. klass

10. Katre Hiiemäe 8. klass

11. Kaisa-Helin Kask 7. klass

12. Regita Ollo 7. klass

13. Lene Jüriso 7. klass

14. Vaido Schneider 7. klass

15. Robert Järvesaar 6. klass

16. Mirtel Hunt 6. klass

17. Emili Bäärs 6. klass

18. Georg Heinaste 6. klass

19. Liisi Kalda 6. klass

20. Luisa Randmaa 6. klass

21. Mariliis Saal 6. klass

22. Eveli Schneider 6. klass

23. Annabel Toomemägi 6. klass

24. Karina-Mirtel Dervojed 8. klass

25. Eliise Simisker  8. klass

26. Elise Kruusa 5. klass (uus liige)

27. Iti-Ann Selge 5. klass (uus liige)

28. Eleri Altmets 5. klass (uus liige)

29. Eliisabet Leibak 6. klass (uus liige)

30. Andres Antropov 6. klass (uus liige)

31. Loreen Hanson 7. klass (uus liige)

32. Annabel Sibul 8. klass (uus liige)

 

Õpilasesinduse Instagram

 

Õpilasesindus on ühendus, mis annab õpilastele õiguse esindada ja kaitsta oma kaasõpilasi nii koolis kui ka kooliväliselt.

 

Siin nad on 32 Rääma õpilasesinduse liiget õppeaastal 2020/2021:

1. Rihard Järvesaar 9.klass (president)

2. Delia Lilienthal 9. klass (asepresident)

3. Sten Kregor Hallimäe 9. klass

4. Keriti Jugala 9. klass

5. Kristian Sander Keso 9. klass 

6. Kristel Jõgi 9. klass

7. Arnika Ojala 9. klass

8. Meriliis Saal 9. klass

9. Karin Pelt 9. klass

10. Katre Hiiemäe 8. klass

11. Kaisa-Helin Kask 7. klass

12. Regita Ollo 7. klass

13. Lene Jüriso 7. klass

14. Vaido Schneider 7. klass

15. Robert Järvesaar 6. klass

16. Mirtel Hunt 6. klass

17. Emili Bäärs 6. klass

18. Georg Heinaste 6. klass

19. Liisi Kalda 6. klass

20. Luisa Randmaa 6. klass

21. Mariliis Saal 6. klass

22. Eveli Schneider 6. klass

23. Annabel Toomemägi 6. klass

24. Karina-Mirtel Dervojed 8. klass

25. Eliise Simisker  8. klass

26. Elise Kruusa 5. klass (uus liige)

27. Iti-Ann Selge 5. klass (uus liige)

28. Eleri Altmets 5. klass (uus liige)

29. Eliisabet Leibak 6. klass (uus liige)

30. Andres Antropov 6. klass (uus liige)

31. Loreen Hanson 7. klass (uus liige)

32. Annabel Sibul 8. klass (uus liige)

 

Õpilasesinduse Instagram