Õppetöö

Filtreeri

Kõik Õpetajad Juhtkond / personal

Ametikoht
 

Riina Arva

tüdrukute tööõpetus

riina@raama.ee

Vastuvõtuaeg:

Konsultatsioon N 7. tund Aides
Järelevastamine E 8. tund Koidulas

Arina Galkin

bioloogia
geograafia
keemia

arina@raama.ee

Vastuvõtuaeg:

Konsultatsioon T 8. tund
Järelevastamine Koidula ühisaegadel

Signe Heindla

klassiõpetaja

signe@raama.ee

Vastuvõtuaeg:

Konsultatsioon E 7. tund
Järelevastamine T 6. tund

Silva Heinla

klassiõpetaja

silva@raama.ee

Vastuvõtuaeg:

Konsultatsioon E 6. tund
Järelevastamine T 7. tund

Joanna Jakobson

inglise keel

joanna@raama.ee

Vastuvõtuaeg:

Konsultatsioon R 7.tund Koidulas ja E 8. tund Aides
Järelevastamine Koidula ühisaegadel

Tuuli Joa

kehaline kasvatus

tuuli@raama.ee

Vastuvõtuaeg:

Konsultatsioon K kell 8.00-8.30 Aides
Järelevastamine (eelregistreerimisega)

Aive Jõffert

klassiõpetaja

aivej@raama.ee

Vastuvõtuaeg:

Konsultatsioon K 8. tund
Järelevastamine N 7. tund

Kaisa Kaljumäe

geograafia

kaisa@raama.ee

Vastuvõtuaeg:

Konsultatsioon E 9. tund

Agita Keerd

asetäitja tugiteenuste alal
HEV-koordinaator
karjääriõpetus
+372 443 7971
agita@raama.ee

Vastuvõtuaeg:

Konsultatsioon T, 7. ja 8. tund Koidulas
Järelevastamine Koidula ühisaegadel

Mart Kimmel

haridustehnoloog

mart@raama.ee

Vastuvõtuaeg:

Konsultatsioon N 8. tund
Järelevastamine Koidula ühisaegadel

Kersti Koppel

inglise keel

kerstik@raama.ee

Vastuvõtuaeg:

Konsultatsioon R 7. tund
Järelevastamine E 8. tund

Ingrid Kostabi

klassiõpetaja

ingrid@raama.ee

Vastuvõtuaeg:

Konsultatsioon E 6. tund
Järelevastamine E 7. tund

Marika Kruk

vene keel

marika@raama.ee

Vastuvõtuaeg:

Konsultatsioon Aides kolmapäeval 14.30-15.30 muusikaklass
Järelevastamine Koidulas neljapäeval14.30-15.30 ruumis 223

Maris Kull

asetäitja õppealal
+372 443 7961
maris@raama.ee


Indrek Kraavi

kehaline kasvatus

indrek@raama.ee

Vastuvõtuaeg:

Konsultatsioon T 8. tund Koidulas ja E 8. tund Aides
Järelevastamine T 8. tund Koidulas ja E 8. tund Aides

Deivi Kõiv

eripedagoog
eesti keel
Matemaatika

deivi@raama.ee

Vastuvõtuaeg:

Konsultatsioon E 8. tund Uus tn

Jane Liiv

inimeseõpetus
Ajalugu
ühiskonnaõpetus

jane@raama.ee

Vastuvõtuaeg:

Konsultatsioon E 9. tund Koidulas ja T 8. tund Aides
Järelevastamine R 8. tund Koidulas ja T 8. tund Aides

Anne Metsmaa

keemia

anne@raama.ee

Vastuvõtuaeg:

Konsultatsioon N 8. tund
Järelevastamine N 8. tund

Merike Männik

klassiõpetaja

merike@raama.ee

Vastuvõtuaeg:

Konsultatsioon K 7. tund
Järelevastamine K 7. tund

Tiina Niin

eesti keel
kirjandus

tiina@raama.ee

Vastuvõtuaeg:

Konsultatsioon K 7. tund ja kokkuleppel
Järelevastamine Koidula ühisaegadel

Kelly Ornefeldt

klassiõpetaja

kelly@raama.ee

Vastuvõtuaeg:

Konsultatsioon T 8. tund
Järelevastamine E 8. tund

Marina Pašina

vene keel

marina@raama.ee

Vastuvõtuaeg:

Konsultatsioon T 8. tund
Järelevastamine Koidula ühisaegadel

Maili Paulberg

eesti keel
inimeseõpetus

maili@raama.ee

Vastuvõtuaeg:

Konsultatsioon E 7. tund
Järelevastamine K 7. tund

Kairi Pentma

loodusõpetus
füüsika

kairip@raama.ee

Vastuvõtuaeg:

Konsultatsioon N 7. tund Aides ja R 8. tund Koidulas
Järelevastamine kokkuleppel õpilasega Aides T ja N, Koidulas K ja R

Eve Popp

kunst
arvutiõpetus

eve@raama.ee

Vastuvõtuaeg:

Konsultatsioon E 8. tund Koidula, T 6. tund Aide
Järelevastamine E 8. tund Koidula, T 6. tund Aide

Andra Pärnamets

klassiõpetaja

andra@raama.ee

Vastuvõtuaeg:

Konsultatsioon T 7. tund
Järelevastamine E 7. tund

Kadri Päästel

klassiõpetaja

kadri@raama.ee

Vastuvõtuaeg:

Konsultatsioon T 8. tund Aides
Järelevastamine R 5. tund Aides

Kaie Rahu

muusika
Väike Viisikoor

kaie@raama.ee

Vastuvõtuaeg:

Konsultatsioon K 6. tund
Järelevastamine K 6. tund

Kersti Randväli

Matemaatika

kersti@raama.ee

Vastuvõtuaeg:

Konsultatsioon E 8. tund Aides (vajadusel ka 9. tund) ja T 8. tund Koidulas (vajadusel ka 9. tund)
Järelevastamine Koidula ühisaegadel ja R 8. tund Aides

Margus Rikk

poiste tööõpetus

margus@raama.ee

Vastuvõtuaeg:

Konsultatsioon E 16.00
Järelevastamine E 16.00

Mari-Liis Rondo

inglise keel
Matemaatika

mariliis@raama.ee

Vastuvõtuaeg:

Konsultatsioon T kell 8.00 ja kokkuleppel
Järelevastamine Koidula ühisaegadel

Anu Saare

eesti keel

anusaare@raama.ee

Vastuvõtuaeg:

Konsultatsioon K 1. tund
Järelevastamine T 6. tund

Liisi Saare

eripedagoog

liisi@raama.ee

Vastuvõtuaeg:

Konsultatsioon R 6. tund Aides
Järelevastamine R 7. tund Aides

Leelia Siimer

klassiõpetaja

leelia@raama.ee

Vastuvõtuaeg:

Konsultatsioon E 7. tund
Järelevastamine N 7. tund

Annemai Talts

klassiõpetaja

annemai@raama.ee

Vastuvõtuaeg:

Konsultatsioon N 6. tund (kokkuleppel)
Järelevastamie T 6. tund

Anu Taveter

kehaline kasvatus
ringijuht Suusakool

anu@raama.ee

Vastuvõtuaeg:

Konsultatsioon N 6. ja 7. tund Aides
Järelevastamine N 6. ja 7. tund Aides

Tõiv Tiits

muusika
poistekoor Valter

toiv@raama.ee

Vastuvõtuaeg:

Konsultatsioon E kell 14.40 Aides

Margit Trink

eripedagoog

margitt@raama.ee

Vastuvõtuaeg:

Konsultatsioon N 7. tund Aides
Järelevastamine R 6. tund Aides

Aniita Uibu

bioloogia
eesti keel

aniita@raama.ee


Kadri Vaan

õpetaja

kadriv@raama.ee

Vastuvõtuaeg:

Konsultatsioon N 6. tund
Järelevastamine T 7. tund

Aive Vainu

klassiõpetaja

aive@raama.ee

Vastuvõtuaeg:

Konsultatsioon K 5. tund
Järelevastamine R 5. tund