Õppetöö

Filtreeri

Kõik Õpetajad Juhtkond / personal

Ametikoht
 

Hilja Amor

inglise keel

hilja@raama.ee

Vastuvõtuaeg:

Konsultatsioon N 7. tund
Järelevastamine N 7. tund

Riina Arva

tüdrukute tööõpetus

riina@raama.ee

Vastuvõtuaeg:

Konsultatsioon N 7. tund
Järelevastamine E 8. tund

Arina Galkin

bioloogia
geograafia
keemia

arina@raama.ee

Vastuvõtuaeg:

Konsultatsioon T 8. tund
Järelevastamine R 8. tund

Signe Heindla

klassiõpetaja

signe@raama.ee

Vastuvõtuaeg:

Konsultatsioon T 6. tund
Järelevastamine N 6. tund

Silva Heinla

klassiõpetaja

silva@raama.ee


Joanna Jakobson

inglise keel

joanna@raama.ee

Vastuvõtuaeg:

Konsultatsioon R 7. tund
Järelevastamine R 7. tund

Tuuli Joa

kehaline kasvatus

tuuli@raama.ee

Vastuvõtuaeg:

Konsultatsioon E 8. tund
Järelevastamine E 8. tund

Aive Jõffert

klassiõpetaja

aivej@raama.ee

Vastuvõtuaeg:

Konsultatsioon E 7. tund ja R 6. tund
Järelevastamine E 7. tund ja R 6. tund

Agita Keerd

asetäitja tugiteenuste alal
HEV-koordinaator
karjääriõpetus
+372 443 7971
agita@raama.ee

Vastuvõtuaeg:

Konsultatsioon E 7. tund
Järelevastamine R 6. tund

Mart Kimmel

haridustehnoloog

mart@raama.ee

Vastuvõtuaeg:

Konsultatsioon T 8. tund
Järelevastamine K 7. tund

Kersti Koppel

inglise keel

kerstik@raama.ee

Vastuvõtuaeg:

Konsultatsioon T 7. tund
Järelevastamine K 7. tund

Ingrid Kostabi

klassiõpetaja

ingrid@raama.ee

Vastuvõtuaeg:

Konsultatsioon T 7. tund
Järelevastamine K 7. tund

Marika Kruk

asetäitja õppealal
vene keel
+372 443 7961
marika@raama.ee

Vastuvõtuaeg:

Konsultatsioon E 8. tund
Järelevastamine T 8. tund

Maris Kull

õpetaja

maris@raama.ee

Vastuvõtuaeg:

Konsultatsioon R 7. tund
Järelevastamine N 8. tund

Indrek Kraavi

kehaline kasvatus

indrek@raama.ee

Vastuvõtuaeg:

Konsultatsioon T 8. tund, Järelevastamine E 8. tund

Deivi Kõiv

eripedagoog
eesti keel
Matemaatika

deivi@raama.ee

Vastuvõtuaeg:

Konsultatsioon kokkuleppel
Järelevastamine kokkuleppel

Jane Liiv

inimeseõpetus
Ajalugu
ühiskonnaõpetus

jane@raama.ee

Vastuvõtuaeg:

Konsultatsioon N 7. tund
Järelevastamine R 7. ja 8. tund

Kadri Mekk

direktori asetäitja noorsootöö alal

kadrim@raama.ee


Merike Männik

klassiõpetaja

merike@raama.ee

Vastuvõtuaeg:

Konsultatsioon E 7. tund
Järelevastamine E 7. tund

Tiina Niin

eesti keel
kirjandus

tiina@raama.ee

Vastuvõtuaeg:

Konsultatsioon K 7. tund
Järelevastamine N 7. tund

Kelly Ornefeldt

klassiõpetaja

kelly@raama.ee

Vastuvõtuaeg:

Konsultatsioon E 7. tund
Järelevastamine T 7. tund

Marina Pašina

vene keel

marina@raama.ee

Vastuvõtuaeg:

Konsultatsioon N 8. tund
Järelevastamine N 9. tund

Maili Paulberg

eesti keel
inimeseõpetus

maili@raama.ee

Vastuvõtuaeg:

Konsultatsioon E 7. tund
Järelevastamine T 8. tund

Kairi Pentma

loodusõpetus
füüsika

kairip@raama.ee

Vastuvõtuaeg:

Konsultatsioon E 8. tund
Järelevastamine R 7. tund

Eve Popp

kunst
arvutiõpetus

eve@raama.ee

Vastuvõtuaeg:

Konsultatsioon kokkuleppel
Järelevastamine kokkuleppel

Andra Pärnamets

klassiõpetaja

andra@raama.ee

Vastuvõtuaeg:

Konsultatsioon kokkuleppel
Järelevastamine kokkuleppel

Kadri Päästel

klassiõpetaja

kadri@raama.ee

Vastuvõtuaeg:

Konsultatsioon E 7. tund
Järelevastamine N 6. tund

Kaie Rahu

muusika
Väike Viisikoor

kaie@raama.ee

Vastuvõtuaeg:

Konsultatsioon E 8. tund
Järelevastamine E 8. tund

Kersti Randväli

Matemaatika

kersti@raama.ee

Vastuvõtuaeg:

Konsultatsioon T 9. tund
Järelevastamine N 8. - 9. tund

Margus Rikk

poiste tööõpetus

margus@raama.ee

Vastuvõtuaeg:

Konsultatsioon E 7. tund
Järelevastamine E 7. tund

Mari-Liis Rondo

inglise keel
Matemaatika

mariliis@raama.ee

Vastuvõtuaeg:

Konsultatsioon T 8. tund
Järelevastamine K 8. tund

Liisi Saare

abiõpetaja

liisi@raama.ee

Vastuvõtuaeg:

Konsultatsioon N 7. tund
Järelevastamine N 7. tund

Leelia Siimer

klassiõpetaja

leelia@raama.ee

Vastuvõtuaeg:

Konsultatsioon E 7. tund
Järelevastamine E 7. tund

Aino Šubarina

muusika
pillikoor
hobikoor

aino@raama.ee


Annemai Talts

algklassid
inglise keel

annemai@raama.ee

Vastuvõtuaeg:

Konsultatsioon kokkuleppel
Järelevastamine K 7. tund

Anu Taveter

kehaline kasvatus
ringijuht Suusakool

anu@raama.ee

Vastuvõtuaeg:

Konsultatsioon E 7. tund
Järelevastamine N 7. tund

Tõiv Tiits

muusika
poistekoor Valter

toiv@raama.ee


Margit Trink

eripedagoog

margitt@raama.ee

Vastuvõtuaeg:

Konsultatsioon E 7. tund
Järelevastamine N 7. tund

Aniita Uibu

bioloogia
eesti keel

aniita@raama.ee

Vastuvõtuaeg:

Konsultatsioon K 7. tund
Järelevastamine K 7. tund

Kadri Vaan

õpetaja

kadriv@raama.ee

Vastuvõtuaeg:

Konsultatsioon T 7. tund
Järelevastamine N 7. tund

Aive Vainu

klassiõpetaja

aive@raama.ee

Vastuvõtuaeg:

Konsultatsioon E 6. tund
Järelevastamine K 6. tund